Specjalista ds. Sprzedaży:

Opis stanowiska:

- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej,
- układanie towaru na regałach,
- tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów,
- równoważny system czasu pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,
- samodzielność,
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
- dynamizm i pasja w realizacji zadań,
- dyspozycyjność, - znajomość branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

- ul. Katowicka 104, 41-400 Mysłowice

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Szkolenia.
Warunkiem bezwględnym rozpatrzenia CV, jest zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016. przez Administratora danych LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 104

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy?
Wyślij swoje CV na adres malgorzata.jarosinska@lemarelectric.pl

LEMAR Electric Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.