Archiwum aktualności 2014


Najwyższa Jakość Quality International 2014

6 Październik 2014r

Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gala Finałowa Programu Najwyższa Jakość Quality International 2014

6 października 2014 roku stał się dowodem na to, że dbałość o najwyższą jakość i zaangażowanie całego personelu LEMAR Electric stanowi wartość, która wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw. Tego dnia Hotel Sofitel Victoria w Warszawie stał się centrum biznesu w kraju, za sprawą Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gali Finałowej Programu Najwyższa Jakość QI. Wydarzenie to zostało objęte patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz patronatem honorowym Prezydent Miasta st. Warszawy.

Podczas uroczystej Gali Programu Najwyższa Jakość Quality International, przedstawicielom nagrodzonych firm i instytucji wręczone zostały Medale QI oraz Perły QI. Laureaci zostali nagrodzeni w trzech kategoriach: QI Product – produkt najwyższej jakości, QI Services – usługi najwyższej jakości, QI Order– zarządzanie najwyższej jakości.

Nagrody wręczali Anna Biszkowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu i dr Eric Janssens, Dyrektor Generalny European Organization For Quality. Certyfikat Godła „Najwyższa Jakość Quality International 2014” oraz medal QI w kategorii Zarządzanie Najwyższej Jakości dla LEMAR Electric sp. z o.o. został złożony na ręce Pani Dyrektor Finansowej Anety Mucha.


CrispWhite LED marki Philips

6 Sierpień 2014r.

Zauroczenie od pierwszego wejrzenia

Oświetlenie powierzchni handlowych odgrywa dziś znacznie większą rolę niż kiedyś, aktywnie kształtując doznania kupujących. Podczas gdy w przeszłości w centrum zainteresowania znajdował się zwykle produkt wyeksponowany za pomocą możliwie najsilniejszego źródła światła, obecnie oprócz oświetlenia statycznego coraz powszechniej stosuje się również oświetlenie dynamiczne z funkcją płynnej zmiany barwy światła, które pozwala na efektowną iluminację wnętrza sklepu. Nie oznacza to jednak, że czyste białe światło ma teraz tylko drugorzędne znaczenie. Nic bardziej mylnego: jest ono nadal nie do zastąpienia pod względem wierności oddawania i postrzegania barw zarówno eksponowanych towarów, jak i otoczenia. Mając to na uwadze, firma Philips opracowała technologię CrispWhite dla oświetlenia diodowego (LED), pozwalającą na perfekcyjne kreowanie atmosfery wnętrza sklepu za pomocą białego światła LED.


Oprawy ogrodowe GORIA LED

5 Sierpień 2014r.

Firma Kanlux rozszerzyła ofertę oprawy ogrodowych o nowe modele opraw:
- GORIA LED 57– słupek do nabudowania na podłożu
- GORIA LED 22I-UP – kinkiet mocowany do ściany

Oprawy zostały wyposażone w wysokiej jakości diody LED, wykonane w technologii SMD, charakteryzujące się wysoką trwałością i umożliwiające długą i bezobsługową eksploatację. Oprawy GORIA LED 22I-UP mocowane na elewacji, doskonale nadają się do oświetlenia wejść do budynków oraz obszarów przydomowych. Dopełniające rodzinę stojące oprawy GORIA LED 57 znakomicie sprawdzą się w oświetlaniu dróg i chodników prowadzących do budynków, a także jako oświetlenie miejsc odpoczynku, tarasów lub altan. Wysoki stopień szczelności oraz obudowa wykonana ze stopu aluminium pozwalają na efektywną pracę opraw, a nowoczesny i minimalistyczny design podkreśla charakter miejsc, w których zostaną zainstalowane.


Otwarcie nowego oddziału firmy LEMAR w Będzinie

15 Luty 2014r.

W paru zdaniach: nowy oddział, nowi pracownicy i nowe wyzwania. Cieszymy się, iż do Lemara dołączyli nowi fachowcy. Już wkrótce przekonamy się jak bardzo profesjonalna hurtownia elektryczna była potrzebna na terenie tego miasta! Mamy nadzieję, iż zostaniemy dobrze przyjęci... :)


Będziemy jeszcze bardziej do waszej dyspozycji

10 Luty 2014r.

Zgodnie z dewizą naszej firmy: jesteśmy dla naszych klientów zainwestowaliśmy środki w samochody dzięki, którym nasi przedstawiciele będą jeszcze bardziej dostępni. Cóż takie czasy jednak wierzymy, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni... Gdyby było inaczej prosimy o kontakt!


Nowa strona internetowa LEMAR Electric

1 Luty 2014r.

Nowa strona to zawsze wydarzenie w działalności każdej firmy. To obawy: czy spełni oczekiwania naszych klientów i partnerów biznesowych, czy będzie dostatecznie nowoczesna aby sprostać oczekiwaniom i wymogom współczesnych technologii. Tego nigdy nie będziemy pewni jednak z całą pewności możemy Państwa zapewnić, że włożyliśmy mnóstwo pracy i wysiłku aby ją uruchomić!